Agiliťáci od dubna – rozpis

Vytvořila jsem rozpisy agiliťáků a navazujících poslušností s Táňou, které by měly fungovat od dubna. Snažila jsem se, aby to většině navazovalo a vyhovovalo, ale všude se mi to nepovedlo – proto mi to prosím dotyční promiňte, v dalším období zase přilepším vám.

Přesuny z ploché dráhy na Slovan nebudou problém, prostě dotyční budou při cvičení začínat a odejdou z hodiny dříve.

Znovu prosím agiliťáky, kteří nemají zaplaceno, aby tak učinili, prosím zkontrolujte si to všichni, týká se to především skupiny agi děti, jelikož mnozí z vás začali čárkováním, ale počítám, že už máte 10 lekcí odchozeno, a pokud chcete v agility pokračovat, měli byste platit pololetně. Jestli někdo pokračovat nechce, prosím dejte nám to na vědomí.

Kdo se nenašel, ať se ozve.

Neděle:

11.00 – 12.30 plochá dráha Martina

Helena a Dante

Kačka a Banán

Tereza a Tracy

Radim a Lump

Alena a Lenny

Jíťa a Niky

12.30 – 13.45 plochá dráha Mart                  

Citroni: Anežka a Carbon

Andrea a Lily

Adéla a Minnie

Kačka a Akim

Verča a Feebee

Terezka a Béďa

Lucka a Tessi

12.30 – 13.45 plochá dráha Standa

Agi děti: Aneta a Kenny JRT

Valentýna a Nikita lab

Lucka a Max bígl

Tereza a Sony čivava

Terezka yorkšír

Káťa a Rafík

Zoe Čálková a husky

Sára a entlebušský pes

12.30 – 14.00 u Slovanu Táňa

Helena a Dante

Alena a Lenny

Míša a Ouki

Míša a Sára

Ilona a Sofinka

Eva a boxerka

13.45 – 15.00 plochá dráha Martina                     

Kačka a Fanča

Lucka a Trix

Kačka a Tara

Jolana a Diego

Nicol a Scarlet

Eliška a Jamie

15.00 – 16.15 plochá dráha Martina 

Martina a Denny

Tereza a Tony

Jana a Gabi

Jana a Abby a Rony

Iva a Akima

Nika a Bailey JRT

15.00 – 16.15 u Slovanu Standa

Olinka a Wilík

Dáša a Sisi

Jana a Bertík

Ivanka a jezevčíci

Lída a Rexík

Verča a Izzy

Filip a Endy

Páťa a Percy

15.00 – 16.15 u Slovanu Táňa

Kačka a Fanča

Áňa a Baki

Eliška a Jamie

Káťa a Merlin

Jíťa a Sára

Lucka a Trix

16.15 – 17.30 plochá dráha Martina                     16.15 – 17.30 u Slovanu Standa

Káťa a Merlin                                                                      Míra a Daisy

Áňa a Bacarda                                                                     Lenka a Lessy

Kačka a Angie                                                                      Adam a Addi

Blanka a Bennie                                                                  Zuzka a Merlin

Bára a Lucy                                                                          Míša a Sára

Hanka a Lola                                                                       Květa a Roy

17.30 – 19.00 plochá dráha Martina                  

Anička a Loty

Laura a Whisky

Tereza Kvasničková a Miky

Míša a Šťopka

Hanka a Elinka

Káťa a Becky

Týna a Růžena

17.30 – 19.00 u Slovanu Standa

Míša a Vipet Loki

Jitka a Angie

Radim a Moca

Simona a Elí australačka

Vendula a Missi

Jack modrohnědooký (Jack Sparrow 🙂

Terka Šebelíková a BOC

 

 

Pátek:

Martina: Agility začátečníci, dogdancing                   Standa: 1x za 14 dní na střídačku se sobotou: štěňata malá a hladkosrstá, obedience

Středa

Martina: volná hodina agility 2 bloky                         Standa: obranáři 2 bloky

  • pro všechny kromě úplných začátečníků

Sobota:

Martina: do zkoušek příprava na ZOP                      Standa: 1x za 14 dní na střídačku se sobotou: štěňata malá a hladkosrstá, obedience