plán kurzů od září 2018

NEDĚLE:

Táňa:  U Slovanu

12.45 – 14.00  ……Helena + Dante, Alena + Lenny, Lucka + Trix, Eliška + Jamie, Míra + Daisy, Kačka + Merlin

14.45 – 16.00 …….Míša + Sára, Míša + Ouki (+ dle dohody), Áňa + Bacarda, Jíťa + Timásek, Ilona + Sofinka, Jolana + Diego

 

Martina:  Plochá dráha

11.00 – 12.30 …….Helena + Dante, Alena + Lenny, Lucka + Trix, Eliška + Jamie, Míra + Daisy, Kačka + Banán

12.30-13.45  ……..Míša + Sára, Květa + Roy, Zuzka + Merlin, Simona + Elí, Adam + Addi, Kačka + Tara

13.45 – 15.00 …….Citroni: Andrea + Lily, Adéla + Minnie, Terka + Béďa, Lucka + Tesi, Verča + Beena, Anežka + Carbon, Anička + Lotty

15.00 – 16.15  ……Kačka + Merlin, Kačka + Angee, Blanka + Bennie, Tereza + Tracy, Hanka + Lola, Bára + Lucy

16.15 – 17.30 …….Áňa + Bacarda, Jíťa + Niky, Týna + Růžena, Jolana + Diego, Markéta + Bonita, Nicola + Scarlet

17.30 – 19.00 …..Martina + Denny, Tereza + Tony, Jana + Gabi, Jana + Abby, Rony, Iva + Akima, Jana + Bert, Olinka + Willi  …….tato skupina ještě v jednání na jinou dobu

 

Verča:   Plochá dráha

12.30 – 13.45 …….XS: Hanka + Elí, Laura + Whisky, Tereza + Miky, Vaja + Nikita, Anetka + Kenny, Patrik + Percy, Filip + Endy

 

Standa:  U Slovanu,

12.30 – 13.45  …….Obedience pokročilí: Kačka + Fanča, Blanka + Meggie, Jana + Rony, Šárka + Beruška, Hanka + Lola, ???

13.45  -15.00………Agiliťáčci (Standa + Kačka): Petra a Leonek, Iva + Feabee, Martina Bohatá a mrně, Natálka Veselá a Alvin, Broulík + SHE Bára, Čížek + mops Ema, Ježek + brabantík Ester, Fošumová + SHE Piper, Petrnoušková + krysařík Trer, Múllerová + maltézák Elí, paní s bílým pejskem, která se mi v červenci hlásila e-mailem a já ho nemohu najít:(, Alena Soušková+cotton

15.00 – 16.15 ………Agility Pupíci: Nikola + Abby, Tonda + Becky, Zojka + Sheryl, Missy, Laky, Frosty, Kristýna Manhartová + Gerry (bauceron), Monika Kopejsková + labrador

16.15 – 17.15 ………Noví obranáři poslušnost: Meggie černá NO, Bestie, Simča a Elí AHP, + další? hlaste se

 

Standa : Plochá dráha

17.30 – 19.00 pokračování obranáři  technickou částí obran

 

SOBOTA:

Standa:  U Slovanu

13.00 – 14.15   ………Obedience začátečníci + poslušnosti ZOP- zájemci hlaste se

14.15 – 15.30  ………Štěňata malá a hladkosrstá

15.30 – 17.00 ………Poslušnosti obranáři pokročilí