Psola tábor 2023

Srdečně Vás zveme na letní tábor v letošním roce, už šestnáctý v pořadí.

Předběžné informace:

1.běh – Nové Město pod Smrkem, termín: neděle 16.07. 2023 – 21.07.2023 VHODNÉ I PRO DĚTI A MLÁDEŽ – pořádá ZKO Liberec – centrum

Cena 7.300,-Kč, možnost malé korekce dle upřesnění ceny za ubytování a jídlo, ale pravděpodobně to tak zůstane

  • pro děti a mládež POVINNÁ PLNÁ PENZE.

Prosím zájemce, aby mi napsali co nejdříve na e-mail: york.martina@seznam.cz, z důvodu velkého zájmu zaregistrujeme pouze zájemce se zaplacenou zálohou, abychom zbytečně neblokovali místa. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ. Do emailu napište jméno a příjmení, datum narození, plemeno a stáří psa, pes nebo fena, a kterému sportu se chcete věnovat, popř. kam chodíte cvičit a jestli jste závodníci nebo máte nějaké zkoušky.

Více o minulých táborech na rajčeti: zde a na youtube: zde. a www.youtube.com/watch?v=mbPGGzs2xkg

Záloha: 4.000,- Kč , číslo účtu 256973922/0300 Poštovní spořitelna. Do zprávy pro příjemce napište vaše jméno a TÁBOR 1. běh. Záloha je NEVRATNÁ. Je možnost poslat za sebe náhradníka.

Místo: Juniorcamp Nové Město pod Smrkem, okres Liberec. Sportovně turistický areál s jednoduchým ubytováním, v místě 3 cvičební plochy (upravená travnatá plocha, pískové hřiště, travnatý fotbalový stadion) – k dispozici po celou dobu pobytu. Plochy pro venčení a pro nácvik stop v bezprostřední blízkosti areálu. Do města cca 10 minut. Parkování zdarma v oploceném areálu.
Vybavení: Kompletní sada překážek na agility,  obedience, sportovní kynologii.

Program: Dle zájmu a zaměření – stopy, poslušnosti, obrany, agility,  tanec, obedience. Na programu pro následující den se domlouváme vždy večer předem podle aktuální situace (počasí, únava, kondice psů).

Ubytování: Chaty v Juniorcampu – pokoje zhruba po 3-4 lidech (umístění na pokojích tak, aby si vyhovovali lidi i psi, loni jsme měli ještě více místa, a letos by to mělo být taky tak, takže ještě méně lidí na pokojích). Každá chata má vlastní WC a sprchy. Možnost mít psa volně na pokoji, ale doporučujeme, kdo má, vlastní přepravní boudičku – psi si v ní nejlépe odpočinou.

Stravování: Formou rozšířené plné penze včetně pitného režimu.  Jídelna je v hlavní budově. K dispozici i bufet s občerstvením. Možnost nákupu potravin ve městě.

Nezapomeňte na: Očkovací průkaz pro psa s platnou vakcinací.

  • Příjezd v rozmezí od 10.00 do 12.00, začíná se obědem, odjezd poslední den opět po obědě. První den ubytování, zabydlení, oběd, odpoledne výlet ke Kyselce, vykoupání psů v potoce, první cvičební blok, večeře, rozdělení do skupin podle vašich zájmů a úrovně vycvičenosti psa, plán na činnost dalšího dne. Kdyby někdo nezvládl přijet do 12 hodin, volejte na tel. 607 101 908, celý den nebudeme daleko od tábora.

S sebou: spacák, prostěradlo nebo deku, holinky nebo dvoje botasky, věci do deště i do horka – vhodné oblečení, stačí sportovní, peníze na útratu, baterku, opalovací krém, kšiltovku, pro děti – ofocenou kartičku zdravotní pojišťovny !! Telefonní číslo na některého z rodičů + prohlášení od lékaře, že nemá zdravotní problémy a nebere léky (pokud ano, tak jaké) – podepsané rodičem, kdo chce mobil tak ano, ale prosím ne příliš drahý – nebudeme je hlídat.

Pro psa: krmení na 6 dnů, misky na vodu + krmení, očkovací průkaz, pelíšek nebo boudu – bouda velmi vhodná hlavně pro hyperaktivní psy – borderky, šeltie a spol., pokud chcete, aby pes spal na posteli, vezměte mu i nějakou deku nebo podložku kvůli chlupům, aby se po nás dalo uklidit, náhradní obojek, hladké vodítko, košík, kdyby se jelo vlakem, utíkači delší vodítko na výlety – asi 2 m podle velikosti psa,  zájemci o stopování začátečníci delší vodítko, pokročilí stopovací šňůru. Krmení ve formě granulí. Maso není možné uložit do lednice.

ZHRUBA MĚSÍC PŘED ZAČÁTKEM TÁBORA DOSTANETE JEŠTĚ E-MAIL OHLEDNĚ POVINNÝCH POTVRZENÍ.

——————————————————————————————————————–

2. běh – Ostružno – Český ráj – POUZE PRO DOSPĚLÉ – MLÁDEŽ POUZE PO DOHODĚhttp://www.sklar-ostruzno.cz/

Termín: neděle 30.07.2023 (příjezd od 14:00) – sobota 05.08.2023

O CENĚ JSME DLOUHO JEDNALI S KEMPEM. VZHLEDEM K TOMU, ŽE SE JEDNÁ O DOSPĚLÉ, ROZHODLI JSME SE DÁT VÁM NA VÝBĚR:

Cena 7.600,- Kč : PLNÁ PENZE

Cena 5.700,- Kč : BEZ JÍDLA

Cena 6.600,- Kč: POUZE S OBĚDEM

Cena pro doprovod bez psa o 2.000,- Kč méně

Navíc musíme platit za volná lůžka 100,- na volné lůžko a noc. V základní ceně je zahrnuto 1 volné lůžko na osobu, tzn. když na 4 lůžkové chatě budou bydlet 2 lidé, platí výše uvedená cena. Pokud tam bude chtít bydlet 1 člověk sám, budeme chtít příplatek ještě za 2 volná lůžka.

POVLEČENÍ SI VEZMĚTE VLASTNÍ, PROMÍTLI NÁM TO DO CENY, PROTO JE TO LETOS TAKTO DOMLUVENO.

Prosím zájemce, aby mi napsali co nejdříve na e-mail: york.martina@seznam.cz, z důvodu velkého zájmu zaregistrujeme pouze zájemce se zaplacenou zálohou, abychom zbytečně neblokovali místa. Děkujeme za pochopení.


Záloha: 4.000,- Kč , číslo účtu 256973922/0300 Poštovní spořitelna. Do zprávy pro příjemce napište vaše jméno a TÁBOR 2.běh. Do doby zaplacení zálohy jste považováni pouze za náhradníka. Záloha je NEVRATNÁ. Je možnost poslat za sebe náhradníka.

Místo: Kemp Ostružno,  ubytování v chatkách Standard plus, 2, 3 4 , 5lůžkových,  max. po 3 lidech. Chatky stojí na okraji tábora a budou vyhrazeny pouze pro nás. Zároveň zajištěna travnatá plocha pro výcvik.  Ostatní vybavení viz výše uvedený web.

V areálu je k dispozici vodní nádrž, kde je možnost koupání psů.

?

Program:  Stopy, poslušnosti , obrany, obedience, agility, dogtreking a branný víceboj.  CELOTÁBOROVÁ SOUTĚŽ  V PŘÍPADĚ ZÁJMU

Na programu pro následující den se domlouváme vždy večer předem podle aktuální situace (počasí, únava, kondice psů).  Dle zájmu možné více cvičit nebo více relaxovat se psy.