Tábor 2011

Plánujeme pořádat již počtvrté letní tábor v Novém Městě pod Smrkem.

Cena 3.200,-Kč, zahrnuje ubytování + pes na pokoji, plnou penzi, pronájem fotbalového stadionu, celodenní program. Termín: 1.běh druhý týden v srpnu, 2.běh třetí týden v srpnu. Prosím zájemce, aby mi napsali na e-mail: york.martina@seznam.cz, do kterého běhu by se chtěli přihlásit. Bylo by to zatím pouze orientační, změny jsou vždy možné, ale už potřebuji mít alespoň rámcově přehled. Děkuji. Více o minulých táborech dole – tábory, a fotky – tábory

Místo: Juniorcamp Nové Město pod Smrkem, okres Liberec.

Sportovně turistický areál s jednoduchým ubytováním, v místě 3 cvičební plochy (upravená travnatá plocha, pískové hřiště, travnatý fotbalový stadion) – k dispozici po celou dobu pobytu. Plochy pro venčení a pro nácvik stop v bezprostřední blízkosti areálu. Do města cca 10 minut. Parkování zdarma v oploceném areálu.

Vybavení: Kompletní sada překážek na agility, flyball, obedience, sportovní kynologii.

Program: Dle zájmu a zaměření – stopy, poslušnosti, obrany, agility, flyball, tanec, frisbee, obedience.

Na programu pro následující den se domlouváme vždy večer předem podle aktuální situace (počasí, únava, kondice psů).

Ubytování: Chaty v Juniorcampu – pokoje zhruba po 4-5 lidech (umístění na pokojích tak, aby si vyhovovali lidi i psi). Každá chata má vlastní WC.

Dále k dispozici hromadné sprchy a WC v hlavní budově Juniorcampu. Možnost mít psa volně na pokoji, ale doporučujeme, kdo má, vlastní přepravní boudičku – psi si v ní nejlépe odpočinou.

Stravování: Formou plné penze včetně pitného režimu. Snídaně švédské stoly, teplé obědy (polévka, hlavní jídlo), večeře teplá nebo studená. V ceně kromě plné penze společný táborák + buřty.

Jídelna je v hlavní budově. K dispozici i bufet s občerstvením (plná penze však dost stačí, v minulosti jsme v bufetu kupovali pouze nanuky).

Nezapomeňte na: Očkovací průkaz pro psa s platnou vakcinací

(ubytování + parkování, pobyt v areálu osoba + pes, využití sportovního zařízení v areálu (beach volejbal, kuželky, stolní tenis…), strava, pronájem stadionu – cvičební plocha, překážky, výcvik).

Tábor 1. běh 6.8.-12.8.2011, zkoušky ZOP 13.8.2011, 2. běh 14.8.2011 – 20.8.2011
Příjezd v rozmezí od 10.00 do 12.00. První den ubytování, zabydlení, oběd, odpoledne výlet ke Kyselce, vykoupání psů v potoce, první cvičební blok, večeře, rozdělení do skupin podle vašich zájmů a úrovně vycvičenosti psa, plán na činnost dalšího dne.

Kdyby někdo nezvládl přijet do 12 hodin, volejte na tel. 607 101 908, celý den nebudeme daleko od tábora.

S sebou: spacák
prostěradlo nebo deku
holinky nebo dvoje botasky
věci do deště i do horka – vhodné oblečení, stačí sportovní
peníze na útratu – loni se šlo na zmrzlinu
baterku
pastelky nebo fixy
opalovací krém, kšiltovku
!! ofocenou kartičku zdravotní pojišťovny !!
telefonní číslo na některého z rodičů
prohlášení, že nemá zdravotní problémy a nebere léky (pokud ano, tak jaké) – podepsané rodičem
zájemci o tanec se psem hudbu na MP3 – můžete se domluvit vzájemně mezi sebou
kdo chce mobil tak ano, ale prosím ne příliš drahý – nebudeme je hlídat

Pro psa: krmení na 7 dnů
misky na vodu + krmení
očkovací průkaz
pelíšek nebo boudu – bouda velmi vhodná hlavně pro hyperaktivní psy – borderky, šeltie a spol.
pokud chcete, aby pes spal na posteli, vezměte mu i nějakou deku nebo podložku kvůli chlupům, aby se po nás dalo uklidit

náhradní obojek, hladké vodítko
košík, kdyby se jelo vlakem
utíkači delší vodítko na výlety – asi 2 m podle velikosti psa
utíkači stopovací šňůru
zájemci o stopování začátečníci delší vodítko, pokročilí stopovací šňůru

1. běh: Petra+Jackie(PL), Jana+Caya(PL – celé), Verča+ Bárny(PL), Marťa+Eda(PL), Oli+Bertík(PL), Honza+Argo(PLB), Marcela+Draco(PLB-celé), Kamil+Gerry(PLB-celé), Romana+Aron(PLB), Erika+Betty(PL-3.000), Verča+Scotty(PL), Květa+Franta(PL), Míša + Akim(PL 1000), Pedrovikofilovi, Marta + Báruška(PLB), Ála+2 děti + Elinka, Lucinka(PL), kamarádka+2děti+borderinka(PLB-celé)

Jiřka, Martin + Theron (6.8.-9.8.), Mirka+Teddy, Iveta + Hetty (6.8.-7.8.), Markéta (10.8.-11.8.)

2. běh: OBSAZEN Štěpa+ Agar(PL), Zuzka+jenArgo(PL), Simča+Konie(PL), Michaela+Cipísek(PLB), Katka+Alf(PL), Eva+pejsekArgo, Martina+Timmy (PL), Bára+Lucky(PL), Markéta+Jenny(PL), Kačka+babička+Bertík(PL), Eva+Cyr(PL), Veronika+Dasty(PLB), Andrea+Freny(PLB), Monča+Benji(PL-celé), Lucka+Bonča(PL), Jirka+Laura(PL), Vojta+Bella, Kája+Glorča(PLB), Bára M(PL)., Terezka + Deborka + Vašek(PL), Jana + Linetka(PL), Hanička + Niki(PL), Kevin(PL), Faloušek(PL) a spol 🙂 , Markéta + Arny(PL), Lenka + Bessi(PLB), Lea + Berry(PL), Míša + Keysi(PL),Verča + Sheena(PL),Jirka + Jacki(PL), Vanesa+Fida (PL)