Tábor 2012

Plánujeme pořádat již popáté letní tábor v Novém Městě pod Smrkem.

 

Cena 3 300,-Kč, zahrnuje ubytování + pes na pokoji, plnou penzi, pronájem fotbalového stadionu, celodenní program.

Termín:

1.běh druhý týden v srpnu, 2.běh třetí týden v srpnu.

Prosím zájemce, aby mi napsali na e-mail: york.martina@seznam.cz, do kterého běhu by se chtěli přihlásit. Bylo by to zatím pouze orientační, změny jsou vždy možné, ale už potřebuji mít alespoň rámcově přehled. Děkuji.

Více o minulých táborech dole – tábory, a fotky – tábory

Místo: Juniorcamp Nové Město pod Smrkem, okres Liberec. Sportovně turistický areál s jednoduchým ubytováním, v místě 3 cvičební plochy (upravená travnatá plocha, pískové hřiště, travnatý fotbalový stadion) – k dispozici po celou dobu pobytu. Plochy pro venčení a pro nácvik stop v bezprostřední blízkosti areálu. Do města cca 10 minut. Parkování zdarma v oploceném areálu.

Vybavení: Kompletní sada překážek na agility, flyball, obedience, sportovní kynologii.

Program: Dle zájmu a zaměření – stopy, poslušnosti, obrany, agility, flyball, tanec, frisbee, obedience. Na programu pro následující den se domlouváme vždy večer předem podle aktuální situace (počasí, únava, kondice psů).

Ubytování: Chaty v Juniorcampu – pokoje zhruba po 4-5 lidech (umístění na pokojích tak, aby si vyhovovali lidi i psi). Každá chata má vlastní WC. Dále k dispozici hromadné sprchy a WC v hlavní budově Juniorcampu. Možnost mít psa volně na pokoji, ale doporučujeme, kdo má, vlastní přepravní boudičku – psi si v ní nejlépe odpočinou.

Stravování: Formou plné penze včetně pitného režimu. Snídaně švédské stoly, teplé obědy (polévka, hlavní jídlo), večeře teplá nebo studená. V ceně kromě plné penze společný táborák + buřty. Jídelna je v hlavní budově. K dispozici i bufet s občerstvením (plná penze však dost stačí, v minulosti jsme v bufetu kupovali pouze nanuky).

Nezapomeňte na: Očkovací průkaz pro psa s platnou vakcinací (ubytování + parkování, pobyt v areálu osoba + pes, využití sportovního zařízení v areálu (beach volejbal, kuželky, stolní tenis…), strava, pronájem stadionu – cvičební plocha, překážky, výcvik). Tábor 1. běh 5.8.-11.8.2012, 2. běh 12.8.2012 – 18.8.2012, zkoušky ZOP 19.8.2012 Příjezd v rozmezí od 10.00 do 12.00. První den ubytování, zabydlení, oběd, odpoledne výlet ke Kyselce, vykoupání psů v potoce, první cvičební blok, večeře, rozdělení do skupin podle vašich zájmů a úrovně vycvičenosti psa, plán na činnost dalšího dne. Kdyby někdo nezvládl přijet do 12 hodin, volejte na tel. 607 101 908, celý den nebudeme daleko od tábora.

S sebou: spacák prostěradlo nebo deku holinky nebo dvoje botasky věci do deště i do horka – vhodné oblečení, stačí sportovní peníze na útratu – loni se šlo na zmrzlinu baterku pastelky nebo fixy opalovací krém, kšiltovku !! ofocenou kartičku zdravotní pojišťovny !! telefonní číslo na některého z rodičů prohlášení, že nemá zdravotní problémy a nebere léky (pokud ano, tak jaké) – podepsané rodičem zájemci o tanec se psem hudbu na MP3 – můžete se domluvit vzájemně mezi sebou kdo chce mobil tak ano, ale prosím ne příliš drahý – nebudeme je hlídat.

Pro psa: krmení na 7 dnů misky na vodu + krmení očkovací průkaz pelíšek nebo boudu – bouda velmi vhodná hlavně pro hyperaktivní psy – borderky, šeltie a spol. pokud chcete, aby pes spal na posteli, vezměte mu i nějakou deku nebo podložku kvůli chlupům, aby se po nás dalo uklidit náhradní obojek, hladké vodítko košík, kdyby se jelo vlakem utíkači delší vodítko na výlety – asi 2 m podle velikosti psa utíkači stopovací šňůru zájemci o stopování začátečníci delší vodítko, pokročilí stopovací šňůru.

Přihlášeni jsou:

1. běh: Olinka+Bertík(PL), Iva+Edík(PL), Lenka Miklušáková+šeltie+1osoba(PLB), Barča+Nelinka(PL), Karolína+Glorie(PLB-celé), Romana+Aron+Miška(plb-2.700), Erika+Betty(PL), Monika+Benji(PL), Áďa+Briess(PL) + kamarádka Kohoutová (PL), Monika+Touche(PL), Hanka+Jessi (PLB-celé), Vašek+Terezka+Debora, Lenka+Beník(PL), Filip+Sissi(PLB-celé), Lucka+Bonie(PLB-celé), Iveta+Hetty(PL-500), Mirka+Teddy, Lenka+Lump(PL-1000), Veronika+Mickey+Phoebe(PLB), Veronika+Bruno, Markéta+Eli(PL), Monika+Bač(PLB), Irena+Žofie, Eva+Barbucha

2. běh: OBSAZEN Terka+Arwy(PL), Lucka+Jackie(PL), Jana+Linetka(PL), Verča+Dustyn(PL-celé), Helena+Igor(PL-celé), Dagmar+Betty+3osoby(PL), Zuzka+jenArgo(PL), Simča+Konie(PL), Martina+Timmy(PL), Katka+Alf(PL), Kristýna+Gerry(PL); Marcela+Draco(PL), Veronika+Bárny(PL), Olga+Denny(PL), Zuzka+Bruno+Argo(PL), Martin+Miko+Tramp(PL), Eva+Argo+Beluška, Karolína+Glorie, Anička+Lady(PL), Ája+Mety(PL), Pavlína+Frank(PL), Jana+Caya(PL), Eva+Cyr(PL), Verča+Ammy(PL), Kobrovi+Jimmy(PL), Jana+Hany(PL), Honza+Argo, Jirka+Laura(PL)