Tábor 2014

Plánujeme pořádat, již posedmé, letní tábor v Novém Městě pod Smrkem. Termín: 1.běh od neděle 3.8. – pátek 8.8., 2.běh neděle 10.8. – pátek 15.8. V sobotu 9.8. zkoušky ZOP/ ZPU. 

Nové Město pod Smrkem

Průběžný seznam přihlášených:  Tábor 2014 (aktualizace 22.6.)

Cena 3.500,-Kč, zahrnuje:

  • ubytování + pes na pokoji, plnou penzi (tj. 1.500,- Kč)
  •  pronájem fotbalového stadionu, ubytování + parkování, pobyt v areálu osoba + pes, využití sportovního zařízení v areálu (beach volejbal, kuželky, stolní tenis), poplatky městu, režie (překážky atd.), celodenní program (2.000,- Kč)
  • doprovod bez psa: 2.000 Kč (ubytování, jídlo, poplatky)

Prosím zájemce, aby mi napsali co nejdříve na e-mail: york.martina@seznam.cz, do kterého běhu by se chtěli přihlásit. Bylo by to zatím pouze orientační, změny jsou vždy možné, ale už potřebuji mít alespoň rámcově přehled. Děkuji.

Více o minulých táborech na rajčeti: zde a na youtube: zde.

Záloha: 2.000,- Kč , splatná do 30. dubna 2014. Záloha je NEVRATNÁ, pouze v ojedinělých případech. Je možnost poslat za sebe náhradníka.

Místo: Juniorcamp Nové Město pod Smrkem, okres Liberec. Sportovně turistický areál s jednoduchým ubytováním, v místě 3 cvičební plochy (upravená travnatá plocha, pískové hřiště, travnatý fotbalový stadion) – k dispozici po celou dobu pobytu. Plochy pro venčení a pro nácvik stop v bezprostřední blízkosti areálu. Do města cca 10 minut. Parkování zdarma v oploceném areálu.
Vybavení: Kompletní sada překážek na agility, flyball, obedience, sportovní kynologii.

Program: Dle zájmu a zaměření – stopy, poslušnosti, obrany, agility, flyball, tanec, frisbee, obedience. Na programu pro následující den se domlouváme vždy večer předem podle aktuální situace (počasí, únava, kondice psů).

Ubytování: Chaty v Juniorcampu – pokoje zhruba po 4-5 lidech (umístění na pokojích tak, aby si vyhovovali lidi i psi). Každá chata má vlastní WC. Dále k dispozici hromadné sprchy a WC v hlavní budově Juniorcampu. Možnost mít psa volně na pokoji, ale doporučujeme, kdo má, vlastní přepravní boudičku – psi si v ní nejlépe odpočinou.

V jednání je možnost poskytnutí pouze cvičení bez ubytování a stravování.

Stravování: Formou plné penze včetně pitného režimu. Snídaně švédské stoly, teplé obědy (polévka, hlavní jídlo), večeře teplá nebo studená. V ceně kromě plné penze společný táborák + buřty. Jídelna je v hlavní budově. K dispozici i bufet s občerstvením. Možnost nákupu potravin ve městě.

Nezapomeňte na: Očkovací průkaz pro psa s platnou vakcinací

Tábor 1. běh 3.8. – 8.8.2014, 2. běh 10. – 15.8.2014, zkoušky ZOP 9.8.2014.

  • Příjezd v rozmezí od 10.00 do 12.00, odjezd poslední den až po večeři. Mezi jednotlivými turnusy zkoušky dle KJ. V případě zájmu možnost objednat i jiné zkoušky.
  • První den ubytování, zabydlení, oběd, odpoledne výlet ke Kyselce, vykoupání psů v potoce, první cvičební blok, večeře, rozdělení do skupin podle vašich zájmů a úrovně vycvičenosti psa, plán na činnost dalšího dne. Kdyby někdo nezvládl přijet do 12 hodin, volejte na tel. 607 101 908, celý den nebudeme daleko od tábora.

S sebou: spacák prostěradlo nebo deku, holinky nebo dvoje botasky, věci do deště i do horka – vhodné oblečení, stačí sportovní, peníze na útratu, baterku, opalovací krém, kšiltovku, pro děti – ofocenou kartičku zdravotní pojišťovny !! Telefonní číslo na některého z rodičů prohlášení, že nemá zdravotní problémy a nebere léky (pokud ano, tak jaké) – podepsané rodičem, kdo chce mobil tak ano, ale prosím ne příliš drahý – nebudeme je hlídat.

Pro psa: krmení na 6 dnů, misky na vodu + krmení, očkovací průkaz, pelíšek nebo boudu – bouda velmi vhodná hlavně pro hyperaktivní psy – borderky, šeltie a spol., pokud chcete, aby pes spal na posteli, vezměte mu i nějakou deku nebo podložku kvůli chlupům, aby se po nás dalo uklidit, náhradní obojek, hladké vodítko, košík, kdyby se jelo vlakem, utíkači delší vodítko na výlety – asi 2 m podle velikosti psa,  zájemci o stopování začátečníci delší vodítko, pokročilí stopovací šňůru. Krmení ve formě granulí. Maso není možné uložit do lednice.