Aktuální režim v květnu 2020

Dobrý den,

od května bychom zase začali cvičit, ale vzhledem k opatřením v ČR to zatím nepůjde stejným systémem jako dosud. Navrhuji skupiny po 4 na agility a po 8 a 2 instruktoři na štěňata a po 6 na obedience s tím, že všichni účastníci budou mít povinně roušku, a nebudou se na sebe lepit. Výcviková hodina by trvala 60 minut pro všechny + 10 minut by bylo na střídání, prosíme všechny, aby v době střídání se navzájem nekontaktovali. Další si upřesníme na místě podle momentálního vývoje. Vypsali bychom hodiny na přihlášení vždy několik dní předem, abychom zajistili, že nebude větší počet lidí než je uvedeno výše.

Prosím všechny, aby nám napsali (york.martina@seznam.cz), jestli budou tímto způsobem chodit cvičit. Cvičilo by se: v neděli dopoledne (po 1 hodině) štěňata – u Sokolíka, v neděli odpoledne (po 1 hodině) agility na ploché, a pokud by chtěli studenti, kteří mají volno ze školy, někdy v týdnu, i dopoledne, prosím i s vyjádřením rodičů, že proti tomu nic nemají, aby takto chodili.

Pro ty, kdo mají platbu za 1. pololetí v pořádku: zohledníme vám výpadek v platbě za 2. pololetí, popř. kdybyste už nechodili, dorovnáme vám to.

Pro ty, kdo letos ještě nezaplatili – buď prosím doplaťte celé pololetí, s tím, že příští pololetí bude levnější, nebo začněte chodit zase až od září.

Děkujeme za reakce, popř. Vaše připomínky. Standa, Martina

Režimová opatření byla konzultována s Krajskou hygienou Liberec a budou upravována dle dalších nařízení vlády.